X O nas

<a id="o-nas"></a>

Kim jesteśmy?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Nasz zespół tworzą pasjonaci promocji online, którzy posiadają wiedzę informatyczną, techniczną i marketingową. Dzięki temu zawsze podchodzimy do planowania kampanii reklamowych bardzo kompleksowo.

Dodatkowym atutem jest samodzielność w całościowej obsłudze. Nie korzystamy z podwykonawców. Przekłada się to na szybkość i niezawodność działania oraz znacznie obniża koszty współpracy.

Przy stosunkowo niewielkim, ale wyjątkowo dynamicznym i uzdolnionym zespole, dysponujemy naprawdę szerokim zakresem usług i produktów. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i kompleksową obsługę marek w Internecie.[/text_block]

Tomasz Kuryłów – szef zespołu

Założyciel i współwłaściciel Dataland. Posiada wieloletnie doświadczenie w programowaniu i zarządzaniu projektami, także w pracy dla korporacji. Jako Project Manager bierze aktywny udział w projektach swoich klientów.
Analityk, pasjonat big data, socjologii i wpływu social mediów na społeczeństwo.
W zespole Dataland pomysłodawca i wizjoner, przekładający wszystko, co ciekawe w nowe projekty.


Bartosz Lichtarowicz – kamera / montaż

Realizator dźwięku i obrazu w projektach multimedialnych Dataland z 15-letnim doświadczeniem w pracy studyjnej i 10-letnim stażem w realizacji projektów live. Praca na planie filmowym, udział w produkcjach fabularnych, realizacjach live i w wielu projektach studyjnych to jego codzienność.
W zespole Dataland pracuje także jako inżynier, konstruktor – jest odpowiedzialny za wdrożenia projektów związanych z automatyką, telemetrią i aplikacjami mobile SCADA.
Pilot, operator bezzałogowych statków powietrznych – wykonuje zdjęcia lotnicze dronem.


Krzysztof Filary – grafika / kampanie reklamowe

Grafik z wieloletnim doświadczeniem, który idealnie rozumie potrzeby klienta i sprawnie je wizualizuje. Zmysł estetyczny oraz analityczny czyni z niego mistrza w dziedzinie projektowania szytych na miarę strategii promocji.
Krzysztof połączył swoje pasje i obecnie realizuje je w pracy w Dataland, gdzie zajmuje się grafiką i kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych.


!!! SCROLL TO TOP ELEMENT !!!