Multimedia

Dotarcie do odbiorcy z przekazem i przekonanie go, że Twoja oferta jest warta swojej ceny – to Twoje zadanie jako przedsiębiorcy, który chce zarabiać. Jakie narzędzia masz do dyspozycji? Jeśli chcesz działać efektywnie, skutecznie realizując wyznaczone sobie cele, sięgnij po formaty multimedialne. Połączenie obrazu, dźwięku i treści daje nieograniczone możliwości, które z powodzeniem da się wykorzystać z myślą o marketingu. Przyda Ci się współpraca z profesjonalistami doświadczonymi zarówno w kreacji, jak i dystrybucji formatów multimedialnych, więc jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dlaczego możesz nam zaufać?

Nawiązując z nami współpracę, masz gwarancję kompleksowego wsparcia zarówno na etapie projektowania multimediów, jak i ich rozpowszechniania w Internecie lub innych mediach. Ponieważ chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów, którzy są potencjalnie zainteresowani Twoją ofertą, dobieramy takie projekty, formaty i miejsca publikacji, które pozwalają na sprawną realizację Twojej strategii i wpisują się w Twoje założenia.

Możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od tego, czy interesują Cię formaty graficzne, wideo, czy fotografia – w każdym obszarze zapewniamy Ci usługi, których potrzebujesz na poziomie, jakiego oczekujesz.

Chcesz rozpocząć współpracę już teraz? Świetnie, w takim razie czekamy na kontakt – napisz lub zadzwoń i ustalimy szczegóły. A jeśli wolisz jeszcze sprawdzić, jakie usług świadczymy i jak możemy Ci pomóc, poniżej znajdziesz niezbędne informacje.

Fotografia

Obraz jest obecnie podstawowym nośnikiem treści. Nie bez powodu mówi się, że współczesna kultura ma charakter obrazkowy. Jak to wykorzystać z myślą o biznesie? Świetnym narzędziem jest fotografia marketingowa, dzięki której skutecznie wypromujesz firmę, usługę czy produkt. Jeśli poszukujesz specjalistów od fotografii w marketingu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Prowadzenie szeroko pojętych działań promocyjnych jest dzisiaj niemożliwe bez wykorzystania fotografii marketingowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia produktów, treści na stronach internetowych, publikacje w mediach społecznościowych, katalogi czy reklamy prasowe, nie obejdzie się bez wsparcia fotograficznego. Jako doświadczeni specjaliści w tym zakresie możemy je zagwarantować Tobie i Twojej firmie.

Dostarczamy Ci wysokiej jakości fotografie, które wspierają marketing Twojej firmy. Spełniamy Twoje oczekiwania bez względu na to, w jakim celu potrzebujesz zdjęć. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych, poruszających wyobraźnię i emocje zdjęciach, wobec których trudno pozostać obojętnym, z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Fotografia w marketingu to nasza specjalność. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, fachowym sprzętem i rozległą wiedzą na ten temat, dlatego potrafimy spełniać Twoje wymagania. Skorzystaj z naszego wsparcia i wprowadź swój biznes na wyższy poziom. Skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj profesjonalną pomoc w fotografii marketingowej!

Filmy dla lokalnego biznesu

Prowadzisz lokalny biznes i chcesz się pokazać potencjalnym klientom z profesjonalnej strony? A może potrzebujesz wsparcia przy produkcji materiału szkoleniowego lub promocyjnego? W takim razie możesz na nas liczyć – filmy dla lokalnego biznesu to nasza specjalność, która na wielu polach wspiera Twój biznes.

Twoi klienci pochodzą z okolicy, więc chcą lepiej poznać Twoją firmę i zyskać do niej zaufanie. Dlatego warto im to umożliwić, opowiadając o niej w materiale wideo. Filmy dla lokalnego biznesu pozwalają na pokazanie firmy „od kuchni”, zaprezentowanie używanych technologii, przedstawienie pracowników czy po prostu opowiedzenie historii. Jeśli chcesz, aby również Twoja firma mogła się pochwalić filmem o sukcesach, którym przyciągnie klientów i zyska zaufanie, z chęcią Ci w tym pomożemy.

Wykorzystaj potencjał tkwiący w opowieści o Twojej firmie, w której obok suchych faktów warto zawrzeć emocje. Dzięki odpowiedniej realizacji jest to możliwe i chcemy Ci w tym pomóc, dostarczając filmy dla lokalnego biznesu, które wesprą Twoją działalność na wielu polach.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji bez względu na to, czy interesują Cię filmy promocyjne, szkoleniowe, czy reklamowe. Skontaktuj się z nami już teraz i zamów materiał wideo, który spełnia Twoje oczekiwania!

Filmy korporacyjne

Wymagania rynkowe są obecnie bardzo wysokie, z czego zresztą dobrze zdajesz sobie sprawę. Masz świadomość, że aby się przebić, trzeba sięgać po różne narzędzia, a jednym z najskuteczniejszych są filmy korporacyjne. Jeśli poszukujesz agencji, która Ci w tym pomoże i dostarczy wideo na najwyższym poziomie realizacyjnym oraz fabularnym, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Filmy korporacyjne mogą Ci się przydać w różnych sytuacjach – warto je umieścić na stronie internetowej, załączyć w ofercie do potencjalnego kontrahenta czy pokazać podczas spotkania z pracownikami. Wysokiej jakości spoty podnoszą prestiż Twojej firmy, budują jej profesjonalny wizerunek i stanowią skuteczne narzędzie marketingowe. Właśnie dlatego potrzebny Ci dobry materiał, a my go z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie.

Zamówisz u nas filmy korporacyjne różnego rodzaju, począwszy od wizytówkowych, poprzez promocyjne, skończywszy na szkoleniowych. Niezależnie od tego, która kategoria Cię interesuje, otrzymujesz filmy zrealizowane na wysokim poziomie technicznym, sprawnie nakręcone i ciekawie opowiedziane, które skutecznie spełniają swoją funkcję.

Ponieważ chcesz, żeby Twoja firma była zaprezentowana atrakcyjnie i jednocześnie wiarygodnie, właśnie pod tym kątem tworzymy materiały dla Ciebie. Z kolei w przypadku filmów szkoleniowych równie duży nacisk kładziemy na czytelne i zrozumiałe przekazywanie merytorycznych informacji. Bez względu na cel osiągnięcie go przy wsparciu filmów korporacyjnych staje się łatwiejsze dla Ciebie i Twojej firmy!

Filmy reklamowe

Jako przedsiębiorca lub osoba chcąca promować swoje usługi, produkty czy dokonania dążysz do pozyskania jak największej liczby odbiorców, którzy skorzystają z Twojej oferty. W tym celu możesz stosować różne narzędzia – jednym z najskuteczniejszych są filmy reklamowe. Jeżeli chcesz zlecić wykonanie profesjonalnego i przede wszystkim skutecznego filmu reklamowego, znajdujesz się we właściwym miejscu. Oto, jak możemy Ci pomóc.

Filmy reklamowe pobudzają wyobraźnię odbiorcy, oddziałując na jego zmysł wzroku i słuchu. Umiejętne wykorzystanie tej formy multimedialnej wyniesie Twój biznes na wyżyny, wspierając budowanie wizerunku i wprost przyczyniając się do wyższej sprzedaży. Niezależnie od tego, czy chcesz zareklamować lokalną usługę, czy produkt o zasięgu ogólnopolskim, osiągniesz założone rezultaty przy wykorzystaniu filmów reklamowych. Z przyjemnością je dla Ciebie wykonamy.

Zapewniamy Ci fachowe wsparcie niezależnie od tematyki filmu reklamowego i branży, w której działasz. Z powodzeniem możesz wykorzystać gotowy materiał, gdzie tylko zechcesz – na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, lokalnej telewizji czy podczas branżowych targów. Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz gwarancję realizacji filmów reklamowych na najwyższym poziomie zarówno technicznym, jak i fabularnym. Skontaktuj się z nami już teraz, zamów swój materiał i pozyskuj nowych klientów!

Filmy produktowe

Wierzysz w swój produkt i uważasz, że jest potrzebny, prawda? To ważne, jednak pamiętaj, że Twoi potencjalni klienci myślą zupełnie inaczej. Dopóki nie dowiedzą się, co masz do zaproponowania i nie upewnią się, że rzeczywiście Twoja oferta spełnia ich wymagania, nie skorzystają z niej. Jak ich do tego przekonać? Znakomitym pomysłem są filmy produktowe, które z przyjemnością wykonamy na Twoje zamówienie.

Wyłączywszy demonstrację na żywo, film produktowy umożliwia najdokładniejsze i najbardziej wielowymiarowe zaprezentowanie Twojej oferty. Klient może zarówno zobaczyć Twój produkt, jak i posłuchać, co masz o nim do powiedzenia. Umiejętne opowiedzenie historii, przedstawienie korzyści i opisanie zastosowania produktu otwiera drogę do skutecznego pozyskania klienta i zainicjowania procesu sprzedażowego. Właśnie taki efekt uzyskujesz dzięki wykorzystaniu filmów, które dla Ciebie przygotowujemy.

Film produktowy nie musi jednak realizować wyłącznie funkcji sprzedażowej – równie dobrze możesz go użyć jako instruktaż albo w celu udzielenia odpowiedzi na ewentualne pytania i wątpliwości klientów. Niezależnie od tego, jaką rolę planujesz do filmu produktowego, masz pewność, że zrealizujemy go na najwyższym poziomie. Bez względu na rodzaj i charakter Twojego produktu dostarczamy materiał, który z powodzeniem wspiera jego sprzedaż czy obsługę. Napisz lub zadzwoń do nas już teraz i daj znać, jakiego filmu produktowego potrzebujesz

Filmowanie z powietrza

Gdy tworzysz materiał wideo, zależy Ci na jak najlepszym efekcie, który wywrze duże wrażenie na odbiorcach. Aby osiągnąć cel, skorzystaj z możliwości, jakie daje filmowanie z powietrza. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy i nakręcimy dla Ciebie dowolny materiał z lotu ptaka.

Niektóre miejsca można całościowo objąć obiektywem kamery lub aparatu wyłącznie z powietrza. Jeśli chcesz sfilmować albo sfotografować duży zakład produkcyjny czy piękny krajobraz albo ująć w kadrze publiczność na koncercie, najlepszym wyjściem jest właśnie filmowanie z lotu ptaka. Zastosowanie tej techniki znacząco uatrakcyjnia każdy materiał wideo, dlatego zdecydowanie warto jej użyć. Aby zrobić to w profesjonalny sposób i osiągnąć oczekiwane rezultaty, skorzystaj z naszego wsparcia.

Fotografowanie i filmowanie z powietrza najwyższych lotów – oto, co mamy Ci do zaproponowania. Wysokiej jakości sprzęt i wyszkoleni pracownicy z doświadczeniem w jego obsłudze dają Ci pewność realizacji materiału na najwyższym poziomie. Nie jest istotne, czy ma on charakter reklamowy, promocyjny, dokumentacyjny, czy jakikolwiek inny – możesz liczyć na naszą pomoc zawsze, kiedy jej potrzebujesz.

Reportaż

Reportaż to wyjątkowy rodzaj materiału wideo, który dokumentuje działania, wydarzenia, sytuacje. Skupia się na ludziach, ich planach, ideach i wartościach, dlatego można go z powodzeniem wykorzystać w celach promocyjnych, sprzedażowych, wizerunkowych czy reklamowych. Jeśli chcesz zlecić nakręcenie interesującego, profesjonalnego reportażu, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Reportaż pozwala Ci na opowiedzenie historii, dzięki której odbiorcy Twojego przekazu mogą bliżej poznać Ciebie, Twoją firmę, ofertę, produkt, usługę czy wydarzenie. Za jego pośrednictwem masz szansę na skuteczne zaangażowanie widzów, których znacznie bardziej interesują prawdziwi ludzie, ich historie i emocje niż nawet najlepsze materiały o charakterze promocyjnym czy sprzedażowym. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: ponieważ reportaż wyróżnia się szczerością i pokazuje rzeczywistość taką, jaka jest, a nie jej kreację na potrzeby reklamy.

Uzyskanie oczekiwanego wymaga jednak sprawnej realizacji reportażu, dlatego powierz go specjalistom z doświadczeniem w przygotowywaniu tego rodzaju materiałów. Jako agencja marketingowa Dataland jesteśmy gotowi sprostać wyznaczonemu przez Ciebie zadaniu, dostarczając Ci reportaż, który spełnia Twoje wymagania i realizuje określone funkcje. Już teraz napisz do nas wiadomość e-mail lub skontaktuj się telefonicznie i daj znać, jakiego reportażu potrzebujesz!

Teledyski

Zajmujesz się działalnością artystyczną lub rozrywkową i chcesz ją efektywnie wypromować? Skutecznym narzędziem, które warto użyć w tym celu, jest teledysk. Choć kojarzy się on przede wszystkim z utworami muzycznymi, to równie dobrze możesz go wykorzystać z myślą o promocji, reklamie czy budowaniu wizerunku Twojego biznesu. Ponieważ zależy Ci na profesjonalnym materiale, chcielibyśmy Ci go dostarczyć.

Teledysk to rozrywkowa forma promocji, która znakomicie koresponduje z firmami, usługami, produktami czy markami kreującymi pozytywny, radosny wizerunek. Muzyczna forma z powodzeniem przyciąga uwagę odbiorcy i jednocześnie pozwala przemycić praktycznie każdą treść. Gotowy teledysk można opublikować w dowolnym miejscu, np. na stronie internetowej, w serwisach społecznościowych czy na branżowych targach. Jednak aby właściwie realizował swoje zadanie, najpierw trzeba go profesjonalnie przygotować. I właśnie w tym momencie przychodzimy Ci z pomocą.

Jako agencja reklamowa Dataland tworzymy teledyski, które angażują odbiorców i skutecznie spełniają swoją funkcję. Połączenie atrakcyjnego podkładu muzycznego z interesującą treścią i efektownym materiałem wideo daje wprost niesamowite rezultaty, wspierając Twoją działalność, jaka by ona nie była. Jeśli więc chcesz zlecić produkcję wysokiej jakości teledysku, skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy szczegóły współpracy!

Cennik multimediów

Ponieważ każde zlecenie ma charakter indywidualny i może różnić się co do wymagań technicznych, lokalizacji czy sposobu realizacji zadania, podany cennik ma charakter poglądowy i odnosi się do większości standardowych zleceń. Ceny mogą podlegać negocjacji w zależności od złożoności zadania.

FOTOGRAFIA

1 400
zł netto
 • 1 dzień zdjęciowy w Twojej firmie
 • możliwość realizacji w studiu

FILM DLA LOKALNEGO BIZNESU

2 500
zł netto
 • 1 dzień realizacji w Twojej firmie
 • gotowy film w ciągu 3 tygodni

FILM KORPORACYJNY

4 000
zł netto
 • 1 dzień realizacji w Twojej firmie
 • gotowy film w ciągu 3 tygodni

FILM REKLAMOWY

2 500
zł netto
 • 1 dzień realizacji w Twojej firmie
 • gotowy film w ciągu 3 tygodni

FILM PRODUKTOWY

2 500
zł netto
 • 1 dzień realizacji w Twojej firmie
 • możliwość realizacji w studiu

FILMOWANIE
Z POWIETRZA

650
zł netto
 • film i zdjęcia
 • 3 loty po 25 minut

REPORTAŻ

2 200
zł netto
 • gotowy film w ciągu 2 tygodni

TELEDYSK

3 700
zł netto
 • 1 dniowa realizacja
 • gotowy teledysk w ciągu 4 tygodni