Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą pasjonaci promocji online, którzy posiadają wiedzę informatyczną, techniczną i marketingową. Dzięki temu zawsze podchodzimy do planowania kampanii reklamowych bardzo kompleksowo.

Dodatkowym atutem jest samodzielność w całościowej obsłudze. Nie korzystamy z podwykonawców. Przekłada się to na szybkość i niezawodność działania oraz znacznie obniża koszty współpracy.

Przy stosunkowo niewielkim, ale wyjątkowo dynamicznym i uzdolnionym zespole, dysponujemy naprawdę szerokim zakresem usług i produktów. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i kompleksową obsługę marek w Internecie.

Tomasz Kuryłów szef zespołu

Założyciel i współwłaściciel Dataland. Posiada wieloletnie doświadczenie w programowaniu i zarządzaniu projektami, także w pracy dla korporacji. Jako Project Manager bierze aktywny udział w projektach swoich klientów.
Analityk, pasjonat big data, socjologii i wpływu social mediów na społeczeństwo.
W zespole Dataland pomysłodawca i wizjoner, przekładający wszystko, co ciekawe w nowe projekty.

Bartosz Lichtarowicz kamera / montaż

Realizator dźwięku i obrazu w projektach multimedialnych Dataland z 15-letnim doświadczeniem w pracy studyjnej i 10-letnim stażem w realizacji projektów live. Praca na planie filmowym, udział w produkcjach fabularnych, realizacjach live i w wielu projektach studyjnych to jego codzienność.
W zespole Dataland pracuje także jako inżynier, konstruktor – jest odpowiedzialny za wdrożenia projektów związanych z automatyką, telemetrią i aplikacjami mobile SCADA.
Pilot, operator bezzałogowych statków powietrznych – wykonuje zdjęcia lotnicze dronem.

(c) 2019 Copyright Dataland Sp. z o.o. All rights reserved.​