X Marketing

<a id="reklama-google-ads"></a>

Reklama Google Ads

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Zastanawiasz się nad wdrożeniem lub usprawnieniem reklam Google Ads w celu pozyskania większej liczby klientów i poprawienia sprzedaży swoich produktów bądź usług? To dobry wybór, bo pozwala na natychmiastową realizację Twoich założeń. W tym celu konieczna jest jednak odpowiednia konfiguracja kampanii i z osobna każdej reklamy Google Ads – w przeciwnym razie koszty będą na tyle duże, że korzystanie z usługi stanie się nieopłacalne. Jak sobie z tym poradzić?

Nie szukaj dalej – jako DTL Marketing jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapewniając profesjonalne wsparcie w uruchomieniu, konfiguracji i nadzorowaniu kampanii reklam Google Ads. To szansa, którą warto wykorzystać, dlatego nie zmarnuj jej i powierz nam prowadzenie Twojej kampanii. Dzięki temu masz gwarancję, że zainwestowane środki przyniosą oczekiwany zwrot.

Dlaczego możesz nam zaufać? Ponieważ reklamy Google Ads znamy od podszewki. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kont i kampanii – z powodzeniem pomagamy zarówno małym, lokalnym firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom o ogólnokrajowym, a nawet międzynarodowym zasięgu działania. W ramach współpracy regularnie otrzymujesz raporty, na podstawie których możesz ocenić skuteczność naszej pracy.

A może nie potrzebujesz, żebyśmy wyręczali Cię w całej kampanii, tylko bardziej zależy Ci na fachowym doradztwie przy jej konfiguracji i prowadzeniu? W takim razie specjalnie dla Ciebie udostępniamy Asystenta Google Ads, poprzez którego w ramach comiesięcznych, trwających 4 godziny konsultacji uzyskujesz merytoryczne wsparcie w ustawianiu parametrów kampanii adekwatnie do Twoich celów i posiadanego budżetu.

Skontaktuj się z nami już teraz i zacznij zarabiać więcej dzięki sprawnie zarządzanym i skutecznie skonfigurowanym reklamom Google Ads![/text_block]

<a id="reklama-facebook"></a>

Reklama Facebook

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy, z którego korzystają ponad 2 mld użytkowników na świecie, a w Polsce liczba ta wynosi 16 mln. Wśród nich z pewnością znajdują się Twoi potencjalni klienci, do których chcesz dotrzeć ze swoją ofertą. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą reklamy na Facebooku. Aby osiągnąć dzięki nim jak największe korzyści, należy zadbać o ich profesjonalną konfigurację i administrację. Zajmiemy się tym dla Ciebie!

Dobrze skonfigurowana, odpowiednio zaplanowana i profesjonalnie wdrożona reklama na FB to znakomity sposób na skuteczne trafienie z przekazem do Twojej grupy docelowej. Elastyczność narzędzia, jakim jest platforma Business Facebook, daje wręcz nieograniczone możliwości promocji, kształtowania wizerunku i efektywnej sprzedaży – pod warunkiem, że korzysta się z niej we właściwy sposób. Aby mieć tego pewność, rozpocznij z nami współpracę i powierz nam swoją reklamę na Facebooku.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest kreowanie wizerunku, bezpośrednia sprzedaż, czy pozyskanie fanów dla Twojego profilu, przy naszym wsparciu z powodzeniem zrealizujesz swoje założenia. Bez względu na branżę, w której działasz i wielkość Twojej firmy, jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami już teraz i spraw, żeby reklama na FB przyniosła oczekiwany zwrot z inwestycji![/text_block]

<a id="pozycjonowanie-seo"></a>

Pozycjonowanie SEO

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Interesuje Cię pozycjonowanie SEO, bo zdajesz sobie sprawę z szans i korzyści, jakie daje obecność w Internecie. Obecność bynajmniej nie anonimowa, lecz polegająca na ciągłej widoczności i dostępności dla odbiorców, którzy poszukują Twoich usług, produktów lub treści. W końcu zależy Ci na dotarciu z ofertą do osób nią zainteresowanych, prawda? W takim razie możemy Ci w tym pomóc, zapewniając skuteczne pozycjonowanie SEO.

Czy wiesz, że aż 42% internautów kończy poszukiwania interesujących ich treści na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, w ogóle nie zaglądając na kolejne? Mamy tego świadomość, dlatego dobieramy słowa kluczowe w taki sposób i podejmujemy takie działania, żeby możliwie szybko, ale w pełni bezpiecznie wprowadzić Twoją witrynę na najwyższe pozycje.

Bez względu na tematykę Twojej stronę i branżę, w której działasz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Potraktuj ją jako długofalową inwestycję w celu trwałego zbudowania silnej marki i poprawienia sprzedaży. Pracujemy bowiem w taki sposób, żeby Twoja witryna umocniła się w wynikach wyszukiwania na stałe, przyciągając nowych odbiorców i poprawiając konwersję. Oczekiwane efekty osiągamy dzięki doświadczeniu, wiedzy i wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi wspomagających pozycjonowanie SEO.

Jako że skuteczność i bezpieczeństwo mają największe znaczenie w pozycjonowaniu, posługujemy się wyłącznie sprawdzonymi i efektywnymi metodami, które pozwalają na wprowadzenie Twojej strony na oczekiwane miejsca w wynikach wyszukiwania. Zapewnij sobie top3 na interesujące Cię frazy – już teraz rozpocznij współpracę z i ciesz się wysokimi pozycjami przez długie lata![/text_block]

<a id="prowadzenie-fanpage"></a>

Prowadzenie fanpage

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Jako przedsiębiorca chcesz być tam, gdzie Twoi potencjalni klienci. Chcesz budować z nimi relacje, zyskiwać ich zaufanie i przekonywać, że warto skorzystać z Twojej oferty. Wiesz, że to konieczne dla rozwoju Twojego biznesu. Tylko jak zastosować tę wiedze w praktyce? Odpowiedzią jest atrakcyjne prowadzenie fanpage Twojej firmy, produktu, usługi, organizacji czy projektu na Facebooku. Jeśli chcesz mieć pewność, że wykorzystujesz to narzędzie skutecznie i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, jesteśmy gotowi, żeby Ci w tym pomóc.

Profesjonalne prowadzenie fanpage na FB niewielkim kosztem pozwala Ci na osiągnięcie bardzo dużych profitów. Większa rozpoznawalność, dotarcie z przekazem do tysięcy potencjalnych klientów, budowa pożądanego wizerunku czy wreszcie większa sprzedaż to główne korzyści, na które można liczyć dzięki prowadzeniu fanpage na Facebooku. Aby zyskać gwarancję, że uda się zrealizować założone cele, powierz nam to zadanie.

Z myślą o Twoim fanpage przygotowujemy atrakcyjne pod względem treści i oprawy graficznej posty, które przyciągają odbiorców. Nawiązujemy z nimi interakcje, budujemy relacje i kształtujemy wizerunek Twojej firmy, marki czy usługi w taki sposób, jak tego oczekujesz. Baza Twoich klientów powiększa się coraz bardziej, a fakt, że polecają sobie wzajemnie Twoją ofertę, jeszcze bardziej poprawia Twoje zyski. A to wszystko wyłącznie za sprawą prowadzenia fanpage na Facebooku.

Zdajemy sobie sprawę, że być możesz wolisz we własnym zakresie prowadzić swoje profile w social media zamiast powierzać je w całości zewnętrznej firmie. To zrozumiałe – szanujemy Twoją decyzję, jednak na pewno chcesz mieć pewność, że Twoje działania w mediach społecznościowych są właściwe i przynoszą oczekiwane rezultaty, prawda? W takim razie mamy dla Ciebie pomoc w formie Asystenta Facebooka – usługi, w ramach której podczas 4 godzin konsultacji w miesiącu wspieramy Cię merytorycznie, analizujemy Twoje kampanie i podpowiadamy, jak możesz je usprawnić.

Skontaktuj się z nami już teraz i daj znać, jak możemy Ci pomóc w prowadzeniu fanpage na FB i poprawieniu komunikacji w mediach społecznościowych![/text_block]

<a id="cennik-uslug"></a>

Cennik usług

Reklama Facebook
1 200zł netto / miesiąc
 • obsługa kampani
 • tworzenie treści do postów
 • obróbka grafiki

Zamów teraz

Pozycjonowanie SEO
1 000zł netto / miesiąc
 • tworzenie tekstów
 • zakup mediów
 • linki pozycjonujące

Zamów teraz

Prowadzenie fanpage
500zł netto / miesiąc
 • utworzenie fanpage dopasowanego do biznesu klienta
 • redakcja postów z dostarczonych treści
 • wykorzystanie zdjęć dostarczonych lub wykonanych na osobnej sesji
 • publikacja 1 postu na tydzień
 • roczna umowa abonamentowa

Zamów teraz

Możliwe wykonanie dodatkowej sesji zdjęciowej u klienta w celu zbudowania podstawowej bazy materiałów graficznych do wykorzystania w prowadzeniu fanpage. Szczegóły tutaj.

W abonamencie służymy także bieżącym doradztwem na temat obsługi komunikacji z klientami z użyciem narzędzi dostępnych w Facebook.

[custom_html][/custom_html]
Asystent Facebook
300zł netto / miesiąc
 • 1 godzina konsultacji tygodniowo
 • porady dotyczące tworzonych przez klienta postów i reklam
 • porady dotyczące konfiguracji konta reklamowego oraz budowy fanpage
 • bez abonamentu

Zamów teraz

Można także wykupić usługę bez miesięcznego limitu godzin w cenie 100 zł netto / h.

Asystent Google Ads
300zł netto / miesiąc
 • 1 godzina konsultacji tygodniowo
 • porady dotyczące tworzonych przez klienta kampanii reklamowych
 • porady dotyczące konfiguracji konta reklamowego i dodatkowych narzędzi Google
 • bez abonamentu

Zamów teraz

Można także wykupić usługę bez miesięcznego limitu godzin w cenie 100 zł netto / h.

!!! SCROLL TO TOP ELEMENT !!!