X Kreacja

<a id="e-commerce"></a>

E-commerce

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Zamierzasz założyć lub usprawnić już istniejący sklep internetowy? To dobra decyzja, bo biznes w Internecie cały czas się rozwija i daje szanse, które jeszcze kilkanaście lat temu nie były tak szeroko dostępne. Sam pomysł i plan działania jednak nie wystarczy – konieczna jest profesjonalna realizacja, czyli zaprojektowanie i wdrożenie sklepu internetowego. Ponieważ nie chcesz tego robić we własnym zakresie, jesteśmy do Twojej dyspozycji jako agencja interaktywna, która pomaga klientom znajdującym się w podobnej sytuacji co Ty.

Zależy Ci na nowoczesnym, intuicyjnym i elastycznym sklepie, który jest dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości – nawiązując z nami współpracę, masz pewność, że Twoje wymagania zostaną spełnione. Po zakończeniu prac otrzymujesz wygodny w obsłudze, zorientowany na konwersję i zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania sklep internetowy, który stanowi podstawowe narzędzie Twojej działalności handlowej w Internecie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są Twoje potrzeby i wymagania – możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od tego, czy interesuje Cię sklep internetowy przygotowany w oparciu o gotowe silniki, takie jak PrestaShop, WooCommerce czy Magento, czy indywidualne rozwiązanie stworzone przez naszych programistów. Bez względu na wybraną technologię masz gwarancję pełnego wsparcia technicznego.

Skontaktuj się z nami już teraz i daj znać, jaki sklep online możemy dla Ciebie przygotować i ruszaj na podbój Internetu![/text_block]

<a id="strony-internetowe"></a>

Strony internetowe

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Skoro nas odwiedzasz, to znaczy, że wiesz, jak ważną rolę dla Twojej firmy odgrywa strona WWW. Masz również świadomość, że obecnie liczy się nie tyle samo posiadanie, ile jakość witryny internetowej. W takim razie z pewnością uda się nam znaleźć wspólny język. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Mamy dla Ciebie propozycję stworzenia nowej lub poprawienia istniejącej strony internetowej dla firmy, która wbije w fotel znajomych i zachwyci klientów. Twoja branża ani charakter działalności nie są istotne – jeśli tylko potrzebujesz dobrej witryny, służymy Ci pomocą. Możemy się różnić wszystkim, ale łączy nas jedno – chęć stworzenia naprawdę wyśmienitej strony WWW. Zrealizujemy ją dla Ciebie.

Wiemy, że zależy Ci na skutecznej witrynie internetowej, która dostarcza użytkownikowi ciekawych wrażeń, prezentuje się estetycznie i jednocześnie realizuje określony cel. Spełniamy Twoje wymagania i z myślą o Twoim biznesie opieramy tworzenie stron internetowych o najnowsze standardy. Cały czas pamiętamy o użyteczności, efektywności i przejrzystości, szczególnie mocno dbając o te aspekty podczas tworzenia Twojej witryny.

Proponujemy strony internetowe dla firm dostosowane do wszystkich urządzeń i dowolnych rozdzielczości, które dobrze wyświetlają się na dużym monitorze komputera, jak i niewielkim ekranie smartfona. Tym samym z powodzeniem docierasz do swoich odbiorców i klientów, a zarazem zyskujesz ich coraz więcej.

Został już tylko krok do Twojej nowej, lepszej witryny WWW. Napisz lub zadzwoń do nas, powierz nam tworzenie stron internetowych i rozpocznijmy owocną współpracę![/text_block]

<a id="cennik-kreacji"></a>

Cennik kreacji

Wykonanie e-sklepu
3 000zł netto
  • instalacja i konfiguracja platformy PrestaShop na dedykowanym serwerze
  • instalacja wybranego motywu graficznego
  • konfiguracja płatności online
  • wypełnienie sklepu produktami za dodatkową opłatą w zależności od ilości produktów, ich wariantów, dostępności zdjęć i danych technicznych

Zamów teraz

Utrzymanie i obsługa sklepu leży po stronie klienta.

Dodatkowo oferujemy opracowane przez nas wtyczki w cenie 390 zł netto / szt.:

• integracja z Facebook Pixel i Google Tag Manager

• warstwa danych dla e-commerce (Data Layer)

• XML product feed – według specyfikacji Google i Facebook

Wykonanie strony internetowej
2 000zł netto
  • wybór odpowiedniego serwera
  • utworzenie struktury strony odpowiedniej dla klienta
  • konfiguracja motywu graficznego
  • wykorzystanie zdjęć dostarczonych lub wykonanych na osobnej sesji
  • opracowanie treści tekstowej w oparciu o wytyczne

Zamów teraz

Możliwe wykonanie dodatkowej sesji zdjęciowej u klienta w celu zbudowania podstawowej bazy materiałów graficznych do wykorzystania na stronie. Szczegóły tutaj.

!!! SCROLL TO TOP ELEMENT !!!